بهترین برندهای چرم مصنوعی چیست؟ چرم مصنوعی در تولید چه محصولاتی به کار می رود؟ در مجموعه ادیم چرم به بررسی این مسائل می پردازیم تا شناخت بیشتری نسبت به چرم های مصنوعی و کاربرد انها پیدا کنید.

چرم مصنوعی و یا همان چرم صنعتی به نوعی از چرم گفته می شود که به شکل صنعتی و در کارخانه ها با استفاده از فرآیند های شیمیایی و مواد غیر طبیعی تولید می شوند. در واقع چرم های صنعتی از ویژگی هایی مشابه به چرم طبیعی برخوردار هستند اما تفاوت هایی نیز با چرم طبیعی دارند که این تفاوت ها باعث می شوند تا دو نوع چرم از هم مجزا شوند.

با گسترش استفاده از چرم و روی آوردن به چرم های مصنوعی، امروزه انواع مختلفی از چرم غیر طبیعی تولید می شود و در امور مختلف از انها استفاده می گردد که با این وجود هر برندی یکی از انواع چرم که با تولیدات خود متناسب تر است را به کار می برد و در مجموعه ادیم چرم بهترین برندهای چرم مصنوعی و را مورد بررسی قرار می دهیم.

انواع برندهای چرم مصنوعی

چرم مصنوعی از نظر برند و کشور سازنده را میتوان به دو گروه تقسیم بندی کرد که این دو گروه عبارتند از: برندهای ایرانی و برند های خارجی.

برندهای ایرانی در واقع همان برندهایی هستند که در کشور ما تولید می شوند و از محصولات داخلی کشور به حساب می آیند. اما از طرف مقابل برند های خارجی توسط کشورهای خارجی تولید می شوند اما توسط وارد کنندگان مختلف مانند: ادیم چرم به کشور ما وارد می شوند تا در زمینه های مورد نیاز از آنها استفاده شود.

بهترین برندهای چرم مصنوعی خارجی چیست؟

از برندهای مختلف چرم، بهترین برندهای چرم مصنوعی خارجی را می توان به شرح زیر نام برد که در کشور های دیگر تولید می شوند و به شکل وارداتی توسط مجموعه ادیم به کشور ما وارد می شوند و در میان هموطنان عزیز عرضه می گردند:

چرم کلارینو:

چرم کلارینو که از بهترین برندهای چرم مصنوعی در جهان است، در زمینه تولید لباس ورزشی، دستکش، لوازم منزل و … مورد استفاده قرار می گیرد زیرا این نوع چرم از پلی اورتان ساخته می شود و به کار بردن پلی اورتان در تولید چرم کلارینو باعث می شود تا مشکلی در استفااده از آن به شکل مستقیم برای انسان وجود نداشته باشد.

چرم فابریکوید:

چرم فابریکوید به واسطه نیتروسلولز پوشش داده می شوند که از انها در جهت تولید لباس های پنبه ای استفاده می شود.

چرم کایدکس:

چرم کایدکس به واسطه کمپانی KLEERDEX  تولید می شوند که در ساخت انها از یک PVC حاوی اکریلیک اسید استفاده می گردد.

چرم لریکا:

چرم لریکا یکی از بهترین برندهای چرم مصنوعی است که برای اولین بار توسط یک دباغ ایتالیایی به نام LORICA SUD تولید شد و مورد استفاده قرار گرفت.

چرم MB TEX :

این نوع چرم از جمله چرم های صنعتی بسیار معروف است که توسط کمپانی مرسدس بنز مورد استفاده قرار می گیرد و در ساخت قاب های خودروی بسیار محبوب بنز از آن استفاده می شود.

چرم STA-KLEEN:

STA-KLEEN  به واسطه ماده پلی اورتان تولید می شوند و از کاراییی بسیار زیادی برخوردار هستند که این نوع چرم در واقع برای تولید لوازم خانگی مورد استفاده قرار می گیرد و در صورت تماس مستقیم با بدن انسان مشکلی را ایجاد نمی کند.

این نوع چرم با مجموعه بسیار بزرگ میشل همکاری می کند و از قرار داد همکاری با میشل برخوردار است که این مساله نشان دهنده کیفیت و ویژگی های بسیار مثبت در چرم فوق الذکر است.

چرم REXINE:

REXINE از جمله برند هایی است که در گروه بهترین برندهای چرم مصنوعی قرار دارد و در تولید لباس های مارک انگلیسی بسیار معروف از انها استفاده می شود.  علاوه بر آن از این نوع چرم در تولید قاب داخلی ماشین و صحافی کتاب نیز استفاده می شود.

چرم NULEATHER:

NULEATHER همانند برند STA KLEEN برای تولید لوازم خانگی و پوشاک استفاده می شود که این برند چرم مصنوعی نیز با مجموعه میشل همکاری دارد.

 

بهترین برندهای چرم مصنوعی در تولید چه محصولاتی کاربرد دارد؟

چرم هایی که به واسطه بهترین برندهای چرم مصنوعی تولید می شوند، از کاربرد های مختلفی از قبیل زیر برخوردار هستند:

  • تولید کیف و کفش
  • تو دوزی ماشین و خودرو
  • تولید پوشاک
  • تولید اثاثیه منزل و مبلمان
  • و…

 

مزایای استفاده از بهترین برندهای چرم مصنوعی:

چنانچه از بهترین انواع برند های چرم صنعتی استفاده کنید، از مزیت های زیر بهره مند می گردید:

  • بهره بردن از دوام و طول عمر بالا
  • بهره بردن از کیفیت بسیار زیاد
  • ایجاد شرایط مناسب تر در به کار بردن این نوع چرم ها
  • بهره مند شدن از تنوع زیاد
  • و….

 

سخن پایانی:

بهترین برندهای چرم مصنوعی خارجی که از کیفیت بسیار بالا، دوام و ماندگاری فوق العاده زیادی برخوردار هستند و در رنگبندی و طرح بسیار متنوع اند را می توانید از مجموعه ادیم چرم به شکل حضوری و یا آنلاین تهیه کنید و از مزیت های این نوع چرم های با کیفیت بهره مند گردید.

ادیم چرم انواع چرم های خارجی مصنوعی را با قیمت بسیار مناسب در اختیار شما عزیزان قرار می دهد و سال های بسیار زیادی است که در این زمینه فعالیت داشته و سابقه فعالیت این مجموعه در ایران نشان دهنده اعتبار آن خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه