درباره ما

ادیم چرم

مجموعه ادیم به عنوان یکی از فعالان اقتصادی در زمینه واردات چرم مصنوعی در ایران به مدت شانزده سال فعالیت داشته که آغاز این راه از سال 1384 در بازار چرم مصنوعی تهران واقع در خیابان سعدی و فروشگاه چرم ادیم بوده و در سال 1397 به صورت حرفه ای و با تاسیس شرکت و تبیین چشم انداز و رسالت تازه ای شروع به تجربه فصل جدیدی از فعالیت های تجاری خود نموده است.

این مهم برای دستیابی به سطح بالاتری از ساز و کارهای تجاری براساس تجربیات و برنامه ریزی های پیشین این مجموعه صورت پذیرفته است.

حضور در بازار با نگاه به خواسته های مشتری و تامین نیازهای وی ، همچنین هدفمند کردن بازار ، طبقه بندی مشتریان و ایجاد جایگاهی در سطح متفاوت برای برند چرم ادیم و مخاطبین آن همه از افق چشم اندازهای جدید این شرکت سخن می گوید.

شرکت چرم ادیم امید دارد در عرصه جدید مشتری محوری با نگاه به تولید و واردات محصولات با کیفیت مطلوب و طرح های متنوع در صنعت چرم مصنوعی گام های مثبت و توسعه مند برداشته وتصویر جدیدی از برند و محصولات را در ذهن مخاطبین خلق و ثبت نماید.

تاریخچه صنعت چرم

صنعت چرم از دیرباز در زمینه های مختلفی همچون پارچه، البسه مورد استفاده انسان قرار می گرفت و بعدها برای مصرف در ساخت کفش، اثاثیه و یا لوازم خانگی در نظر گرفته شد. امروزه از تولید و طراحی لوازم مختلف انسانی گرفته تا دکوراسیون های داخلی منازل و محیط های تجاری از چرم استفاده می گردد.

هر چند چرم طبیعی از ارزش و قیمت بالایی برخوردار است ودر هر موردی به صرف نبوده واز سوی دیگر از پوست حیوانات تهیه شده که در تخریب محیط زیست برای تولید و تهیه انواع محصول ها مخرب می باشد.

از این رو مهندسین با استفاده از نوآوری، تکنولوژی و ساخت مواد جایگزین به فکر تولید چرم مصنوعی یا همان (چرم صنعتی) افتاده و باتوجه به تولید بخش اعظم و اصلی این محصولات در چین، قیمت این محصولات از سطح مطلوبی برخوردار است.

محصولات چرم مصنوعی به البسه و کفش و دیگر لوازم جانبی بسنده نکرده، بلکه امروزه در صنایع مختلف از خودرو سازی گرفته تا ابزار آلات و تکنولوژی های دیجیتال و هوشمند ، ساخت و طراحی قسمت های مختلف محل های مسکونی به کمک انسان آمده است. ترکیب و استفاده از مواد پی وی سی و پی یو و دیگر مواد مکمل سبب آن شد که این کالا در صنعت های تجاری، مد روز، پوشش های فشن و غیره نقش مؤثری ایفا نماید.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه