رویه ارسال سفارش

رویه ارسال سفارش در فروشگاه ادیم چرم تقریبا همانند سایر فروشگاه های آنلاین است که آن را به صورت کامل و واضح مورد بررسی قرار می دهیم.

رویه ارسال سفارش در ادیم چرم 

ارسال سفارش برای شما همطونان عزیزی که از هر سوی ایران به ثبت سفارش در ادیم چرم می پردازید، از طریق سیستم بسیار معتبر اداره پستی کشور انجام می شود و با این وجود با خیال آسوده می توانید ثبت سفارش انجام دهید و کالای مد نظر را در آدرس دلخواه خود از طریق پستچی تحویل بگیرید.

لازم به ذکر است که رویه ارسال سفارش به واسطه اداره پست با روش های مختلفی از قبیل زیر انجام می شود:

ارسال عادی :

ارسال عادی به نوعی از روش ارسال سفارش گفته می شود که اگر این گزینه را انتخاب کنید، سفارش شما به صورت عادی از طریق سیستم پستی کشور ارسال می شود و مدت زمانی در حدود4 الی 6 روز کاری زمان نیاز خواهد بود تا سفارش به شما تحویل داده شود.

ارسال پیشتاز :

ارسال پیشتاز در واقع به شیوه ارسال فوری اداره پست گفته می شود که هزینه آن بیشتر از ارسال عادی است اما بسته در مدت زمان کوتاه تری به دست مشتری می رسد و معمولا در حدود 24 الی 72 ساعت زمان نیاز خواهد بود تا کالای تهیه شده با استفاده از ارسال پیشتاز به دست مشتری برسد.

ارسال فوری :

ارسال فوری از گزینه هایی است که برای همشهری های عزیز ما در شهر تهران فعال می شود و کسانی در تهران کالایی را در ادیم چرم خریداری کنند، از طریق ارسال فوری میتوانند بسته خود را پس از 3 الی 4 ساعت در همان روز ثبت سفارش و در محل مورد نظرشان تحویل بگیرند.

ارسال رایگان :

رویه ارسال سفارش به صورت رایگان، مختص آن دسته از عزیزانی است که میزان خرید آنها از ادیم چرم از مبلغ مشخصی فراتر رفته باشد. در چنین شرایطی مجموعه ادیم چرم به منظور تشکر از مشتریان به آنها گزینه ارسال رایگان را ارائه می دهد و محصولات تهیه شده توسط آنها بدون نیاز به واریز مبلغ ارسال، برایشان فرستاده می شود.

ارسال با تیپاکس :

تیپاکس یک شرکت معتبر پستی است که به صورت غیر دولتی اداره می شود اما از اعتبار بسیار زیادی برخوردار است و کسانی که بخواهند بسته سفارش داده شده خود را در شرایط بهتری تحویل بگیرند، از این روش ارسال استفاده می کنند زیرا در این روش بسته ها بیمه می شوند و در صورت بروز مشکل خسارات وارد شده پرداخت می گردد.

به عبارت دیگر ایمنی در ارسال سفارش با این روش بیشتر است و از این جهت بسیاری از فروشگاه های اینترنتی در مواقعی که مشتری کالای شکستنی و یا آسیب پذیری را ثبت سفارش می کنند، به صورت اتوماتیک از این روش ارسال استفاده می کنند تا از انتقال ایمن آن به مشتری اطمینان یابند.

انتخاب رویه ارسال سفارش در ادیم چرم :

چنانچه به صورت پیش فرض و یا اتوماتیک رویه ارسال سفارش برای شما عزیزان در این فروشگاه مشخص نشده باشد، قادر هستید تا خودتان یکی از روش های ذکر شده را در هنگام طی کردن فرآیند خرید انتخاب کنید و سفارش را به ثبت برسانید.

لازم به توضیح است که گاهی اوقات گزینه ارسال پیش فرض فروشگاه قابل تغییر است و در برخی از مواقع و بر حسب نوع کالاهای خریداری شده شما امکان تغییر نحوه ارسال وجود نخواهد داشت.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه