رویه های بازگرداندن

در فروشگاه ادیم چرم برای جلب رضایت بیشتر شما مشتریان عزیز، خدماتی به عنوان رویه های بازگرداندن کالا فراهم شده است تا مشتریان عزیزی که از این مجموعه خرید می کنند، در صورتی که با هر گونه مشکل مواجه شدند، امکان عودت دادن کالای خریداری شده به ادیم چرم را داشته باشند.

در واقع ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان فروشگاه های آنلاین از مهمترین مسائل در فروشگاه های اینترنتی سراسر جهان است که لازم است تا همه فروشگاه های معتبر این خدمات را ارائه دهند و خوشبختانه مجموعه ادیم چرم نیز به عنوان یک مجموعه معتبر از این خدمات برخوردار است.

شرایط لازم برای بازگرداندن کالا در ادیم چرم:

برای بازگرداندن کالا به ادیم چرم معمولا باید یکی از شرایط زیر وجود داشته باشد تا امکان انجام این کار باشد؛ در غیر این صورت کالا ارجاع داده نخواهد شد.

آسیب دیدن کالا و یا مشکل دار بودن آن:

زمانی میتوان از خدمات پس از فروش بهره برد و کالا را ارجاع داد که پس از تحویل گرفتن آن متوجه بروز مشکل، نقص و یا آسیبی در آن شده باشید.

عدم مناسب بودن سایز کالای خریداری شده:

اگر کالای چرمی که خریداری کرده اید، سایز بندی داشته باشد و در انتخاب سایز آن دچار مشکل شده باشید و به اشتباه آن را ثبت نموده باشید امکان بازگرداندن کالا را خواهید داشت و به این منظور می توانید مراحل عودت کالا را طی کنید.

 

در خصوص رویه های بازگرداندن کالا لازم به ذکر است که در بسیاری از مواقع حتی کالای سالم و بدون مشکل را نیز میتوان عودت داد و از خدمات پس از فروش بهره مند شد که ادمی چرم نیز این امکان را فراهم کرده تا اگر به هر دلیلی از خرید کالای خود رضایت نداشتید، امکان تعویض آن را داشته باشید.

عدم جدا کردن آرم و یا لوگوی کالا از روی آن:

 

رویه های بازگرداندن کالا در ادیم چرم:

برای اینکه شما مشتریان عزیز در ادیم چرم بتوانید کالای خریداری شده خود را عودت دهید، باید مراحل ذکر شده در زیر را طی کنید:

تصمیم گرفتن برای عودت کالا قبل از گذشت 72 ساعت از زمان تحویل:

در صورتی می توانید کالای خریداری شده خود را به ادیم چرم بازگردانید که زمان کمتری از 72 ساعت پس از تحویل آن گذشته باشد.  در غیر این صورت قادر به بازگرداندن کالا نخواهید بود.

مراقبت از کالا و جلوگیری از ایجاد مشکل در آن:

تا زمانی که مامور ادیم چرم به محل شما اعزام شود و کالا را تحویل بگیرد باید مراقب باشید که کالا دچار اسیب نشود و در شرایط آن مشکلی ایجاد نگردد.

تماس با بخش خدمات پس از فروش ادیم چرم:

برای انجام این کار باید با قسمت خدمات پس از فروش ادیم چرم تماس بگیرید تا شرایط برای عودت کالا به شما شرح دهند و مسائل مورد نیاز را مطرح کنند. معمولا با برقراری تماس تلفنی با این بخش، ساعت و زمان ارسال مامور مجموعه به آدرس شما مشخص می شود تا این شخص کالا را از شما دریافت کند و به شرکت بازگرداند.

طی کردن مراحل بازگرداندن کالا به فروشگاه:

یکی از دیگر مراحلی که در این رابطه باید طی شود، انجام مراحل ارجاع کالا و ثبت اینترنتی درخواست است که باید آن را انجام دهید تا در پروفایل شما و در قسمت سوابق این مساله درج شود و مشکلی در زمان های بعد به وجود نیاید.

 

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه