شیوه های پرداخت

شیوه های پرداخت که در فروشگاه های مختلف آنلاین مورد استفاده قرار می گیرند، متفاوت هستند و بسیاری از عزیزان شناخت کافی از آنها نخواهند داشت؛ بدین منظور این مطلب را در فروشگاه ادیم چرم برای ایجاد شرایط بهتر مشتریان فراهم کرده ایم.

با این وجود اگر در شیوه های پرداخت به کسب اطلاعات بیشتر نیازمند هستید، این مطلب را مطالعه کنید.

 

انواع شیوه های پرداخت فروشگاه آنلاین چرم ادیم:

شیوه های پرداخت که در فروشگاه آنلاین ادیم چرم به کار می روند، همگی ایمن و معتبر هستند که برخی از آنها به شرح زیر می باشند:

پرداخت از طریق درگاه های بانکی آنلاین:

درگاه های بانکی آنلاین امروزه از بهترین روش های پرداخت اینترنتی محسوب می شوند که به وفور مورد استفاده قرار می گیرند. به کار بردن این درگاه ها برای فروشگاه های اینترنتی بسیار رونق گرفته است که البته از آنها در شرایط دیگر نیز استفاده می گردد. فروشگاه آنلاین ادیم چرم نیز از درگاه های پرداخت بانکی انلاین استفاده می کند تا کاربران در شرایط ایمن بتوانند مبلغ پرداختی مورد نظر را به فروشگاه بپردازند و مورد سرقت توسط اسکیمر ها قرار نگیرند.

برخی از مهمترین درگاه های پرداخت آنلاین که بسیار در کشور ما استفاده می شوند از قبیل زیر هستند.

پرداخت از طریق درگاه پارسیان:

درگاه پارسیان یکی از پرکاربردترین و معتبرترین درگاه هایی است که برای پرداخت مبلغ اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرد و شرایط بسیار خوبی دارد. این درگاه توسط شرکت تجارت الکترونیک پارسیان ارائه داده می شود و یک درگاه کاملا ایمن و بدون خطر است.

با این وجود از طریق این درگاه میتوانید با خیال آسوده مبلغ پرداختی خود به فروشگاه ادیم چرم را برای آن واریز کنید.

 

لازم به توضیح است که هر نوع کارت بانکی که در اختیار داشته باشید، توسط این درگاه قابل استفاده خواهد بود و به کار بدن آن محدودیتی در نوع کارت بانکی و یا بانک شما نخواهد داشت.

پرداخت از طریق درگاه بانک ملت:

درگاه بانک ملت نیز که به این بانک اختصاص دارد و در واقع پرداخت را از طریق بانک ملت انجام می دهد. با این وجود کسانی که از بانک ملت میخواهند واریزی خود را انجام دهند، می توانند از این درگاه استفاده کنند. اما باید توجه داشته باشید که سایر افراد نیز قادر به استفاده از این درگاه هستند و از هر کارت بانکی متفاوتی میتوانند با این درگاه ایمن پرداخت خود را از طریق بانک ملت انجام دهند.

پرداخت در محل تحویل سفارش:

برخی از فروشگاه های آنلاین امکان پرداخت در محل تحویل سفارش را نیز فراهم کرده است و زمانی که کاربران ثبت سفارش خود را انجام می دهند، زمانی باید مبلغ سفارش را بپردازند که کالا به محل مورد نظرشان منتقل شده باشد.

آنگاه مامور ارسال کالا، با دریافت وجه سفارش از شما اقدام به تحویل بسته به شما مشتری عزیز می کند.

البته فروشگاه ادیم چرم این روش را مورد استفاده قرار نمی دهد و فقط آن را برای افزایش آکاهی شما عزیزان شرح دادیم.

 

اهمیت استفاده از شیوه های پرداخت ایمن چیست؟

بهره بردن از شیوه های پرداخت ایمن در خرید اینترنتی اهمیت زیادی دارد زیرا بسیاری از کاربران در حین خرید اینترنتی ترس از آن دارند که مبلغی را بپردازند و سفارش به آنها تحویل داده نشود که در این شرایط گزینه ( پرداخت در محل ) بسیاری از این مشکلات را برطرف کرده است.

اما از طرف دیگر برخی از فروشگاه ها از درگاه های پرداختی ایمن برای مشتریان خود استفاده نمی کنند که با این وجود خطر هک شدن توسط اسکیمر ها برای مشتریان وجود خواهد داشت.

در نتیجه با بروز این اتفاق اطلاعات کارت بانکی شخص در دست سارقان قرار می گیرد و از این طریق هکرها میتوانند کارت بانکی را هک کنند و مبلغ موجود در آن را برداشت نمایند.

علاوه بر آن چنین امکانی نیز وجود دارد که مبلغ پرداخت شده برای خرید از فروشگاه به جای اینکه در اختیار فروشگاه قرار بگیرد به دست اسکیمرها بیفتد که با این وجود شخص نمی تواند ادعای ثبت سفارش از فروشگاه داشته باشد.

خوشبختانه از زمانی که رمز پویا به روی کار آمده است و از آن استفاده می شود، این مشکلات بسیار کاهش یافته اند و شرایط دسترسی اسکمیرها به اطلاعات و وجوه مشتریان را کاهش داده است.

علائم نشان دهنده ایمن بودن درگاه پرداخت:

چنانچه درگاه پرداخت ایمن باشد، از شرایطی به شرح زیر برخوردار است که با بررسی این علائم می توانید به راحتی پرداخت خود را انجام دهید:

  • برخوردار بودن درگاه از آدرس اینترنتی واضح و مشخص که با عبارت https:// شروع شده باشد
  • معتبر بودن آدرس و لوگوی بانک
  • وجود عبارت مشترک مانند ir
  • تعبیه شدن صفحه کلید مجازی
  • درخواست شماره کارت
  • درخواست رمز دوم
  • درخواست کد اعتبار سنجی
  • درخواست تاریخ انقضای کارت
  • و…

 

با توجه به این شیوه های پرداخت میتوانید یک خرید ایمن را تجربه کنید که البته فروشگاه ادیم چرم از تمامی این مسائل بهره مند است و از اعتبار کافی برخوردار است.

 

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه