نگهداری کیف چرم مصنوعی

بهترین راهکار برای نگهداری کیف چرم مصنوعی چیست؟ چگونه از مبلمان چرم مصنوعی استفاده کنیم؟  چگونه میتوان مانع از اسیب دیدن کیف چرم مصنوعی شد؟ نحوه نگهداری چرم مصنوعی به چه صورت است؟  در صورتی که به کسب اطلاعات در این زمینه نیاز دارید و میخواهید به دوام و ماندگاری کیف چرمی خود بیفزایید، در ادیم چرم با ما همراه بمانید.

چرم مصنوعی که جایگاه وسیعی در زمینه تولید کالاهای مختلف از آن خود کرده است به وفور برای تولید کیف به کار برده می شود و در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرد.

کسانی که از کیف چرمی استفاده می کنند باید شرایط نگهداری از آن را نیز بدانند تا از بروز مشکل جلوگیری کنند و بتوانند برای مدت زمان بیشتر از کیف چرمی خود استفاده نمایند.

لازم به توضیح است که چرم مصنوعی و طبیعی به دلیل بافتی که دارند به سرعت رطوبت و نرمی خود را از دست می دهند و همین موضوع موجب می شود تا چرم خشک و پوسته پوسته شود یا ترک بخورد. بنابراین جلوگیری از این مساله بسیار حائز اهمیت است که با راهکارهای ادیم چرم میتوانید از بروز این اتفاق جلوگیری کنید.

بهترین راهکار برای نگهداری کیف چرم مصنوعی

از بهترین راهکارهایی که میتوان برای نگهداری از کیف چرم مصنوعی به کار برد، مواردی از قبیل زیر هستند  که در این خصوص بسیار موثر خواهند بود:

استفاده از مرطوب کننده و روغن مخصوص چرم

ساده ترین راهی که میتوان برای نگهداری از کیف چرم مصنوعی به کار برد، استفاده از مرطوب کننده ها و روغن مخصوص چرم است. این موارد را میتوانید به صورت آماده از فروشگاه های مرتبط خریداری کنید و در جهت افزایش دوام کیف چرمی به کار ببرید.

به کار بردن روغن زیتون

اگر قصد خرید محصولات آماده را نداشته باشید هم میتوانید به واسطه روغن زیتون به مرطوب کردن و نرم کردن سطح کیف بپردازید. به این منظور کافی است تا کمی روغن زیتون را بر روی پنبه بزنید و آن را به سطح کیف بمالید. روغن زیتون در خانه همه شما عزیزان وجود دارد و برای تهیه آن نباید هزینه کنید. بنابراین این روش کم هزینه ترین راه برای نگهداری از کیف چرمی است.

پرهیز از قرار دادن کیف چرم مصنوعی در نایلون

چرم کیف باید در معرض اکسیژن قرار بگیرید و نباید آن را در داخل نایلون پلاستیکی قرار داد زیرا این کار موجب می شود که اکسیژن رسانی به کیف مختل شود و در نتیجه کیف چرم مصنوعی دچار مشکل شود. به این منظور میتوانید به جای نایلون از نگهدارنده های پارچه ای استفاده کنید و به واسطه این نگهدارنده ها از کیف در کمد نگهداری کنید.

 

نگهداری کیف چرم مصنوعی
نگهداری کیف چرم مصنوعی

قرار دادن چرم در محیط خشک و خنک

چرم مصنوعی و طبیعی در هوای گرم خاصیت خود را از دست می دهند و آسیب می بینند. به همین دلیل باید توجه داشته باشید که کیف چرمی را در جای خشک و خنک نگهداری کنید تا دمای هوا برای آن مناسب باشد.

جلوگیری از تماس پیدا کردن اشیای نوک تیز با چرم

برای نگهداری کیف چرم مصنوعی توجه داشته باشید که تا حد ممکن از برخورد و یا تماس پیدا کردن کیف چرم مصنوعی با اشیای نوک تیز جلوگیری کنید. چرم در مقابل هر شی نوک تیز و برنده بسیار حساس است و در این شرایط خطوطی بر روی آن ایجاد می شود و یا به سرعت پاره می گردد.

پرهیز از کشیدن بیش از حد چرم

چرم مصنوعی که برای تولید کیف استفاده می شود از خاصیت ارتجاعی و کشسانی برخوردار است. به همین دلیل اگر آن را بیش از حد بکشید، چرم دفرمه می شود و شکل خود را از دست میدهد. بنابراین با پرهیز از انجام این کار میتوانید شکل ظاهری کیف چرمی خود را حفظ کنید.

پرهیز از تحت فشار قرار دادن کیف چرمی

اگر از کیف چرم مصنوعی یا طبیعی استفاده می کنید، حتما توجه داشته باشید که کیف شما در داخل کمد و یا حین استفاده در معرض فشار قرار نگیرد. به عبارت دیگر نباید به هیج وجه کیف چرمی را تحت فشار زیاد قرار دهید زیرا این مساله موجب آسیب دیدن کیف می شود.

در نتیجه اگر میخواهید از آن در داخل کمد نگهداری کنید، کیف را به صورتی در کمد قرار دهید که تحت فشار نباشد و شرایط مناسبی داشته باشد. تحت فشار بودن چرم میتوانید باعث پاره شدن آن یا دفرمه شدن کیف چرمی شود. علاوه بر آن امکان بروز ترک بر روی کیف چرمی نیز در این شرایط وجود دارد.

داخل کیف چرم مصنوعی را پر کنید

در حین نگهداری کیف چرم مصنوعی داخل کمد باید داخل آن را با استفاده از کاغذ، روزنامه و یا نایلون پر کنید تا شکل ظاهری کیف از دست نرود و دفرمه نشود. خصوصا اگر قصد داشته باشید که به مدت طولانی از کیف چرمی استفاده نکنید، رعایت این نکته به میزان زیادی در طول عمر و دوام کیف موثر واقع می شود.

بهترین نوع چرم مصنوعی برای کیف چیست؟

چرم مصنوعی انواع مختلفی دارد که برخی از آنها در تولید کیف مورد استفاده قرار می گیرند. در میان انواع چرم مصنوعی بهترین گزینه برای تولید کیف را میتوان چرم مصنوعی پلی اورتان در نظر گرفت که از دوام و استحکام زیادی برخوردار است و از نظر ظاهری نیز برای تولید کیف بسیار ایده آل است.

به همین دلیل اگر قصد دارید که یک کیف چرمی با دوام داشته باشید، تهیه انواع تولید شده از چرم مصنوعی پلی اورتان بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

کلام پایانی

نگهداری کیف چرم مصنوعی و راهنمای خرید انواع چرم مصنوعی  مساله بسیار مهمی است که با رعایت نکات ذکر شده در ادیم چرم میتوانید در این زمینه موثر واقع شوید. ادیم چرم یکی از معتبرترین ارائه دهندگان چرم مصنوعی است که بهترین انواع چرم را از دیگر کشورهای جهان تهیه می کند و در اختیار هموطنان عزیز ما قرار میدهد.

در صورتی که به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه  و بهترین چرم مصنوعی کیف و کفش نیاز دارید، از طریق تلفن های تماس با ما در ارتباط باشید.

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه