چرم مصنوعی پوست ماری

چرم مصنوعی پوست ماری چیست؟ قیمت چرم پوست ماری چه قدر است؟ چرم پوست ماری طبیعی یکی از معروف ترین و محبوب ترین انواع گونه های چرم طبیعی است که از پوست مار به دست می آید.

همان طور که می دانید مار جانداری با پوست بسیار زیبا است که طرح ها و رنگ های مختلفی بر روی پوست انواع گونه های مار نقش می بندد و در سراسر جهان محبوبیت بسیار زیادی دارد.

اما از آنجایی که برای تهیه چرم پوست ماری طبیعی باید هزینه زیادی پرداخت شود و این جاندار در معرض خطر قرار می گیرد، نوع دیگری چرم به عنوان چرم مصنوعی  تولید شده است تا بتوان آن را جایگزین چرم طبیعی پوست ماری کرد.

چنانچه به دنبال خرید یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد پارچه چرم پوست ماری هستید، در ادیم چرم دقایقی با ما همراه بمانید.

چرم پوست ماری چیست؟

چرم پوست ماری در واقع به نوعی چرم مصنوعی گفته می شود که طراحی های شبیه به پوست مار بر روی آن انجام می شود تا ظاهری به پوست مار طبیعی پیدا کند.

چرم مصنوعی در کارخانه های صنعتی سراسر جهان با استفاده از پلیمرهای شیمیایی تولید می شود و هیچ گونه جانداری برای تهیه آن از بین نمی رود. لازم به توضیح است که چرم پوست ماری مصنوعی همچون گونه طبیعی آن از طرح ها و رنگ های متفاوتی برخوردار است.

بیشترین کاربرد چرم مصنوعی پوست ماری چیست؟

چرم طرح پوست ماری در زمینه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و در مواردی از قبیل زیر به میزان زیادی جایگزین چرم طبیعی پوست ماری شده است:

  • کیف چرم
  • پالتو چرم
  • ساک چرم
  • کفش چرم
  • بارانی زنانه
  • و…

در رابطه با کاربرد چرم طرح پوست ماری باید اشاره کنیم که این نوع چرم اغلب از سوی بانوان مورد توجه قرار می گیرد و بیشترین کاربرد آن در خصوص تولید انواع پوشاک برای بانوان است.

در حالی است که برای آقایان یا سایر موارد به ندرت از این نوع چرم مصنوعی استفاده می شود.

قیمت پارچه چرم پوست ماری
قیمت پارچه چرم پوست ماری

قیمت چرم پوست ماری

چرم پوست ماری همانند چرم کروکو در گروه انواع چرم مصنوعی ارزان قیمت دسته بندی شده است و معمولا به صورت چرم درجه دوم در بازار موجود است. زیرا کیفیت ساخت این نوع چرم در مقایسه با برخی از دیگر انواع چرم کمتر است اما با این وجود از استحکام و دوام مناسب برخوردار خواهد بود.

هزینه آن به شکل تقریبی به شرح زیر است:

نوع خدماتهزینه (به تومان)
چرم پوست ماریشروع از 150 هزار تومان

قیمت چرم پوست ماری از جمله snake skine برای کسانی که به آن نیاز دارند، متفاوت است و بر اساس عوامل مختلفی میتوان قیمت آن را تعیین کرد که این فاکتورها از قبیل زیر هستند:

1) نحوه خرید چرم

چرم صنعتی پوست ماری را می توان به صورت متری، رولی و در مقدار زیاد یا کم تهیه کرد که اگر خرید آن به شکل متری انجام شود، متقاضیان باید بر حسب متراژ چرمی که تهیه کرده اند، هزینه آن را بپردازند و این روش برای کسانی که به میزان بسیار کم به این نوع چرم نیاز دارند، گزینه بسیار مناسبی است.

اما از طرف دیگر چرم پوست ماری را میتوان به صورت رولی در اندازه های زیاد هم تهیه کرد که مسلما در این شرایط هزینه بسیار بیشتری باید پرداخت. در حالت کلی اندازه، متراژ و میزان چرم صنعتی در هزینه تاثیر گذار است و باید به آن توجه گردد.

2) فروشگاهی که از آن برای خرید چرم مصنوعی پوست ماری اقدام می شود:

فروشگاه های مختلفی توزیع کننده و ارائه دهنده چرم پوست ماری صنعتی در کشور هستند که هر یک از آنها با تعرفه های متفاوتی این نوع چرم را به متقاضیان می فروشند. در نتیجه برای انکه بتوان با قیمت مناسب تری خرید چرم صنعتی پوست ماری را انجام داد، باید قیمت فروشگاه های مختلف را با هم بررسی کرد و در میان آنها ارزان قیمت ترین و یا مناسب ترین فروشگاه را انتخاب نمود.

3) نوع چرم

چرم پوست ماری یا snake F با کیفیت های متفاوتی ساخته می شود که نوع آن در هزینه متقاضیان تاثیر گذار است. در صورتی که چرم پوست ماری خارجی را بخواهید تهیه کنید، در مقایسه با انواع چرم پوست ماری داخلی باید هزینه بسیار بیشتری بپردازید و لازم است تا به این موضوع توجه کنید.

4 تفاوت چرم طبیعی و مصنوعی پوست ماری

چرم طبیعی و مصنوعی پوست ماری با هم متفاوت هستند و مهمترین تفاوت های انها به شرح زیر است:

1) چرم صنعتی پوست ماری از پلیمرهای شیمیایی و مواد پلاستیکی تولید می شود در حالی که چرم طبیعی از پوست مار به دست می آید که طی فرآیند خاصی پوست از مار جدا می شود و عملیاتی بر روی آن صورت می گیرد تا دوام و ماندگاری خوبی داشته باشد.

2) چرم طبیعی از قیمت بسیار بالاتری در مقایسه با چرم مصنوعی طرح مار برخوردار است و به عنوان یک متریال لوکس در سراسر جهان به حساب می آید.

چرم پوست ماری طبیعی
چرم پوست ماری طبیعی

3) چرم پوست ماری طبیعی موجب اسیب دیدن محیط زیست و جانداران می شود، در حالی که چرم صنعتی هیچ اسیبی به طبیعت وارد نمی کند.

4) ماندگاری و دوام چرم پوست ماری طبیعی در مقایسه با انواع مصنوعی آن بسیار بالاتر است.

کلام پایانی

چرم پوست ماری را در انواع مختلف آن میتوانید از مجموعه ادیم چرم تهیه کنید. در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات در خصوص قیمت پارچه چرم پوست ماری یا انواع چرم مصنوعی دارید، باید از طریق تلفن های تماس با ما در ارتباط باشید تا قیمت روز چرم مورد نظر به شما اعلام گردد.

ادیم چرم وارد کننده چرم مصنوعی در ایران است که انواع مختلف گونه های چرم مصنوعی از جمله چرم پوست ماری را از بهترین تولید کنندگان چرم جهان به داخل کشور وارد می نماید.

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه