کاربرد چرم مصنوعی اداری چیست؟ چرا چرم مصنوعی برای ادارات به کار برده می شود؟ مهمترین کاربرد چرم مصنوعی اداری چیست؟ در ادیم چرم با ما همراه بمانید تا به بررسی چرم اداری و کاربرد آن بپردازیم.

چرم مصنوعی امروزه جایگاه بسیار وسیعی را در صنایع مختلف از آن خود کرده است و در زمینه های متفاوتی به کار می رود. استفاده از این نوع چرم باعث شده است تا مصرف چرم طبیعی که از قیمت بالایی برخوردار است، به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

چرم مصنوعی برای ادارات و دفاتر نیز به میزان زیادی مورد استفاده قرار می گیرد و در این راستا بسیار پرکاربرد است.

کاربرد چرم مصنوعی اداری

چرم مصنوعی اداری به نوعی چرم گفته می شود که برای ادارات به کار می رود و از آن در جهت تولید ملزومات اداری استفاده می گردد.

چرم مصنوعی یا همان چرم صنعتی در بخش های مختلف یک سازمان یا اداره مورد استفاده قرار می گیرد که برخی از کاربردهای آن از قبیل زیر هستند:

 • تولید روکش مبلمان اداری
 • تولید روکش صندلی های اداری
 • ساخت و تولید ست اداری رومیزی
 • طراحی و تولید اکسسوری های شیک رومیزی
 • تولید دیوارپوش ادارات
 • تهیه لوازم دکوری دیواری یا رومیزی برای ادارات
 • تولید قاب تابلوهای دیواری
 • طراحی درب ورودی اتاق های مختلف در ادارات
 • و…

چرا چرم مصنوعی برای ادارات به کار برده می شود؟

مسائل مختلفی موجب شده اند تا استفاده از چرم مصنوعی در ادارات بسیار رایج باشد و از آن در بخش های مختلف استفاده شود که این موارد از قبیل زیر هستند:

 • شیک و لوکس بودن چرم مصنوعی
 • ایجاد جلوه منحصر به فرد در ادارات
 • داشتن دوام و ماندگاری زیاد
 • بهره بردن از تنوع در طرح و رنگ
 • امکان ست کردن چرم مصنوعی با متریال های دیگر در ادارات
 • و…

  کاربرد چرم مصنوعی اداری
  کاربرد چرم مصنوعی اداری

مهمترین کاربرد چرم مصنوعی اداری چیست؟

در میان انواع کاربرد چرم مصنوعی اداری که در بخش های فوق به آنها اشاره شد، برخی از آنها بیشترین کاربرد را در سازمان ها و دفاتر دارند که این موارد از قبیل زیر هستند:

ملزومات اداری، نوشت افزار و ست های رومیزی

همان طور که می دانید استفاده از لوازم التحریر در ادارات و سازمان ها کاملا ضروری است و بدون استفاده از انواع نوشت افزار، کار این دفاتر با مشکل رو به رو می شود و استفاده از ست رومیزی یا انواع لوازم التحریر اداری که با چرم مصنوعی تولید شده اند در حال حاضر بسیار رایج است به گونه ای که در هر اداره یا سازمانی میتوانید این موارد را رویت کنید.

مبلمان و روکش صندلی چرم

صندلی هایی که در ادارات برای مدیریت، منشی، کارمندان و … استفاده می شوند، از چرم مصنوعی ساخته می شوند و 98 درصد از سازمان ها و ادارات این گونه صندلی هایی که از چرم مصنوعی تولید شده اند را تهیه می کنند. این مساله نشان می دهد که مبلمان و صندلی های اداری که از چرم صنعتی ساخته می شوند، از پرکاربردترین تجهیزات اداری چرمی به حساب می آیند.

علاوه بر این موارد، سایر تجهیزات تولید شده از چرم صنعتی که در ادارات استفاده می شوند، به صورت سلیقه ای انتخاب می شوند و در همه ادارات آنها را رویت نخواهید کرد بلکه برخی از سازمان ها بر حسب سلیقه و میل مدیریت از این تجهیزات استفاده می کنند.

قیمت چرم مصنوعی اداری چه قدر است؟

کسب اطلاع از قیمت چرم مصنوعی برای ادارات و سازمان ها برای عده زیادی مهم و حائز اهمیت است. در این خصوص باید بگوییم که قیمت چرم صنعتی اداری بر حسب نوع ملزومات اداری که به واسطه این متریال تولید می شوند، متفاوت است. به عبارت دیگر نوع تجهیزات اداری که به واسطه چرم تولید شده اند و قصد تهیه آن را دارید، با هزینه شما ارتباط مستقیم خواهد داشت.

علاوه بر آن، موارد دیگری نیز در قیمت چرم مصنوعی اداری تاثیر گذار هستند که این موارد از قبیل زیرند:

خرید چرم مصنوعی اداری خام یا تجهیزات اداری؟

اگر قصد داشته باشید که چرم اداری را به صورت خام و به عنوان یک متریال اولیه تهیه کنید، مسلما هزینه با زمانی که قصد خرید تجهیزات اداری چرمی را داشته باشید، متفاوت خواهد بود.

متراژ چرم مصنوعی خام

اگر چرم صنعتی اداری را به شکل خام تهیه کنید، باید هزینه آن را به صورت متری بپردازید که هر چه متراژ چرم بیشتر شود، هزینه نیز افزایش می یابد.

نوع تجهیزات اداری چرمی که می خواهید تهیه کنید:

همانطور که در بخش های فوق اشاره شد، چرم صنعتی برای تولید تجهیزات اداری مختلفی به کار می رود و در بخش های مختلف سازمان استفاده می شود که این موضوع مستقیما با هزینه در ارتباط است.

نوع چرم مصنوعی

زمانی که برای تهیه ملزومات و تجهیزات اداری اقدام میکنید یا به خرید چرم صنعتی می پردازید، نوع چرم در هزینه موثر واقع می شود زیرا برخی از انواع چرم مصنوعی گران قیمت تر هستند و برخی دیگر هزینه کمتری را در بر می گیرند.

خارجی یا ایرانی بودن چرم مصنوعی

چرم مصنوعی در کشورهای مختلف و توسط شرکت های مختلف تهیه می شود که بهترین انواع چرم صنعتی، توسط کشورهای خارجی تولید می شوند. به همین دلیل خارجی یا ایرانی بودن چرم در هزینه شما موثر واقع می شود و برای تهیه انواع خارجی باید هزینه بیشتری را در نظر بگیرید.

بخش پایانی

کاربرد چرم مصنوعی اداری را مورد بررسی قرار دادیم تا بیشتر با مصارف چرم در سازمان ها آشنا شوید. چنانچه قصد دارید که یک طراحی لوکس و منحصر به فرد در سازمانی که ریاست آن را به عهده دارید، به وجود آورید، حتما چرم مصنوعی را مورد استفاده قرار دهید.

توسط فروشگاه ادیم چرم که وارد کننده و توزیع کننده چرم مصنوعی در کشور است، میتوانید بهترین انواع چرم خارجی را به صورت خام و متری خریداری نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق تلفن های تماس با ما در ارتباط باشید.

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه